TanıtımPera Medikal, tıbbi diagnostik ve gıda analizi alanında Türkiye’nin önde gelen ithalatçı ve mümessil firmalarından biridir. Tıbbi diagnostik ürün aralığı herhangi bir hastane laboratuarının gerek cihaz, gerekse reaktif bazında ihtiyaç duyabileceği her şeyi hemen hemen tümüyle karşılayabilecek çeşitlilikte ve uygunluktadır.
Firmamız bugün, uluslararası pazarda kendi alanında yetkin ve saygın bir yer edinmiş 20 civarında üretici firmanın Türkiye temsilcisidir. Bunlar arasında Bio-Tek Instruments (Amerika), Diagnostic Grifols (İspanya), Tokyo Boeki (Japonya) firmaları sayılabilir.

Ziraat ve gıda analizi alanında Tepnel Biosystems (İngiltere), Agdia Inc. (Amerika) ve Anda Biologicals (Fransa) firmalarını temsil etmekte ve Bio-Tek Instruments firmasının ELISA alanındaki cihazlarıyla birlikte bu pazar bölümüne uygun çözümler sunmaktadır.
Firmamız bugün 50'ye yakın personeli ve 15’in üzerinde bayi ağı ile müşteri isteklerine kısa zamanda yanıt verebilmektedir.

Pera Medikal’in en önemli ilkelerinden biri, Türkiye diagnostik pazarında kendisine duyulan güveni pekiştirmek ve daha üst seviyelere çıkarmak olmuştur. Bunun bir yansıması olarak, bugün, firmamız, Sağlık Bakanlığı Yetkili Satıcı Belgesi, TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi ile Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Satış Sonrası Hizmetleri Yeterlilik ve Türkiye Atom Enerjisi Kurumu Lisans Belgeleri'ne ve ISO 9001 : 2000 Belgesine sahip olarak faaliyetini sürdürmektedir.

Tıp, ziraat ve gıda alanında bir diagnostik ürün tüketicisi veya potansiyel müşterisi olarak Web sitemizi incelediğinizde, Pera Medikal'in mevcut ürünleriyle size ne kadar yakın olduğunu görebilirsiniz. İnanıyoruz ki, ihtiyacınız olan ya da ilgi duyup da daha öte bilgi isteyebileceğiniz belirli ürünlerle mutlaka karşılaşacaksınız. Bizimle temasa geçmeniz, herhangi isteklerinizi yöneltmeniz artık bir mouse’u tıklamak kadar kolaydır. Size hizmet, hizmetlerimizi kalıcı kılmak en büyük mutluluk ve övünç kaynağımız olmuştur ve her zaman da olmaya devam edecektir.